BEZPŁATNY "PRZEWODNIK MINERALOGICZNY PO POWIECIE LUBAŃSKIM I LWÓWECKIM"

27-12-2017

Lubańskie Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego  „Pogranicze” przygotowało niespodziankę dla miłośników regionu. Ponownie dostępny jest „Przewodnik mineralogiczny po powiecie lubańskim i lwóweckim”, którego pierwsze wydanie ukazało się w 2015 r.

Publikacja, autorstwa Ł. Tekieli, R. Girulskiego oraz P. Rachwała, została wydana przez "Pogranicze" ponad dwa lata temu w ramach projektu "Historia zaklęta w kamieniu", realizowanego wspólnie z Łużyckim Centrum Rozwoju. Kilkaset egzemplarzy rozeszło się  wówczas w ekspresowym tempie, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu tematyką. W związku z licznymi zapytaniami, otrzymywanymi zarówno od mieszkańców Lubania, jak i napływającymi z całej Polski,  "Pogranicze" podjęło starania o dodruk książki. Obecnie, dzięki dotacji Samorządu Województwa Dolnośląskiego, ponownie możliwe jest bezpłatne otrzymanie publikacji.

GDZIE MOŻNA ODEBRAĆ KSIĄŻKĘ?

• Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych  (NGO) w Lubaniu
  • ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań
  • (parter, wejście od podwórza, obok szkoły języka angielskiego)
  • Godziny pracy: 16:00 - 19:00 w dni robocze od poniedziałku do piątku.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

• Liczba dostępnych egzemplarzy jest ograniczona.
  • Decyduje kolejność odbioru.
  • Nie są przyjmowane wcześniejsze rezerwacje.
  • Książki nie są wysyłane pocztą.
  • Drugie wydanie zawiera niezmienioną treść.

Z elektroniczną wersją książki można zapoznać się na stronie internetowej "Pogranicza":

Chcesz być na bieżąco? Polub nasz profil na facebook-u:

KONTAKT:

• Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum
  • Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”
  • ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań
  • www.pogranicze-csb.home.pl

Drugie wydanie "Przewodnika mineralogicznego po powiecie lubańskim i lwóweckim" zostało dofinansowane ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.