Finał powiatowych konkursów i doświadczeń

02-06-2017

Zakończyła się 17 edycja Gali Laureatów Konkursów Powiatowych i Regionalnych  przeprowadzonych w tym roku szkolnym. Uczestniczyło w niej 100 laureatów konkursów przedmiotowych, artystycznych i językowych, organizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu.

Uroczystość przebiegała w dostojnej i przyjaznej atmosferze. Walery Czarnecki, starosta lubański gratulował laureatom konkursów i ich opiekunom oraz Dyrektorom Szkół, dziękując za efektywną współpracę i wspieranie działań na rzecz dzieci i uzdolnionej młodzieży Powiatu Lubańskiego. Niewątpliwą atrakcją tego popołudnia był także koncert uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga  w Lubaniu.

Na uroczystości wręczenia nagród, oprócz licznie zgromadzonych laureatów obecni byli także przedstawiciele organów prowadzących szkoły i przedszkola, nauczyciele, dyrektorzy i rodzice laureatów.

To  właśnie w Was drodzy uczniowie tkwi nieoceniony potencjał. Serdecznie gratuluję wszystkim wyników, które spowodowały, że znaleźliście się w grupie uczniów, wyróżnionych nagrodami  – tymi słowami, Walery Czarnecki, starosta lubański zwrócił się do uczniów ze szkół oraz przedszkoli z całego powiatu.

Korzystając z tej okazji - składamy Laureatom konkursów i Rodzicom Uczniów serdeczne podziękowania za współpracę we wspieraniu ich zdolności. Gratulujemy  wymienionym osobom, życząc wszystkim dalszych sukcesów  i wielu powodów do wspólnej radości.