15-05-2017

O wysokiej jakości kształcenia w szkołach Powiatu Lubańskiego świadczą wyniki egzaminów zewnętrznych np. wyniki matur w powiecie są na poziomie wyższym, niż średnia wojewódzka. Blisko 90 procent maturzystów w szkołach prowadzonych przez powiat,  poradziło sobie z egzaminem dojrzałości. Podobnie wyższe, niż krajowe i wojewódzkie są wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Pamiętaj, to jaką teraz wybierzesz szkołę w ogromnym stopniu zaważy na Twoim dalszym życiu i karierze zawodowej. Nie zwlekaj! Zainwestuj w siebie i dołącz do szczęśliwego grona uczniów naszych szkół ponadgimnazjalnych!

Chcesz być od nowego roku szkolnego uczniem jednej z naszych szkół? Zapoznałeś się już z naszą ofertą edukacyjną? Wejdź na stronę szkoły, którą jesteś zainteresowany,  zapoznaj się z jej ofertą edukacyjną i wybierz tą, która Cię interesuje.

Kliknij na link poniżej i poznaj nasze szkoły już dziś.

Na pewno nie będziesz żałować.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu