Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Edukacja

Turniej wielkanocny

21-04-2017

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprosiło dzieci pozostające w rodzinnej pieczy zastępczej na Turniej Wielkanocny. Po rozgywkach w kręgle dzieci spotkały Wielkanocnego Zajączka z prezentami.

13 kwietnia 2017r. koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu zorganizowali w Klubie Regeneracja - Turniej Wielkanocny. W imprezie udział wzięły dzieci w wieku 7-12 lat przebywające w rodzinnej pieczy zastępczej na terenie powiatu lubańskiego.

Dzieci zostały przywitane przez organizatorów, następnie po krótkiej rozgrzewce przystąpiły do rozgrywek grupowych. Radość, okrzyki i entuzjazm towarzyszyły przy każdym udanym rzucie. Adrenalina i ekscytacja udzielała się wszystkim, zwłaszcza że większość dzieci grała pierwszy raz w kręgle, co wzmagało emocje. W między czasie zawodnicy posilali się słodkim poczęstunkiem, aby nie opaść z sił.

Po udanym Turnieju, w którym oczywiście wszyscy byli zwycięzcami, na dzieci w czekała pizza…, a także prezenty od Wielkanocnego Zajączka. Przebieg imprezy był bardzo dynamiczny i energiczny, dzięki atrakcjom przygotowanym dla wszystkich uczestników.

Spotkanie zostało zorganizowane z własnej inicjatywy pracowników PCPR w Lubaniu, jednakże bez wsparcia, pomocy i zaangażowania sponsorów chęci organizatorów to za mało. Serdeczne podziękowania dla Klubu Regeneracja oraz Pana Rafała Serafinowicz, którzy po raz kolejny wspierają rodzinną pieczę zastępczą.

Słowa wdzięczności organizatorzy kierują również w stronę lokalnych przedsiębiorstw tj.: Hotel Restauracja Tęczowa, Salon Optyczny New Optics D.Zjawin, Stylizacja paznokci A. Serafinowicz, Posadzki betonowe Ostrowski, Przychodnia Weterynaryjna Keros P.Kłosowski oraz osób prywatnych tj.: Państwa M. M. Orkwiszewskich, Państwa M. T. Bijak, Państwa Ż. T. Sienkiewicz, Państwa J. M. Odrzygóźdź.

Bez pomocy w/w osób zorganizowanie Turnieju Wielkanocnego dla dzieci byłoby niemożliwe. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę, gdyż pomysły w głowie się mnożą, a uśmiechy na twarzach dzieci są warte każdej inicjatywy. „Kiedy pomagamy innym pomagamy sobie, bo każde dobro które czynimy wraca do nas ze zdwojoną siłą”.

Ogłoszenia

Wszystkie ogłoszenia

Niezbędnik