Nowa świetlica

22 lutego 2018
Inwestycje realizowane w Domu Wczasów Dziecięcych w Świeradowie nie przestają zadziwiać gości odwiedzających to miejsce. Oddano do użytku nową świetlicę. Placówka jest jedną z nielicznych w kraju specjalizujących się w organizacji wypoczynku dzieci.

Szkolenia praktyczne w lubańskim US

21 lutego 2018
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lubaniu zaprasza na szkolenie praktyczne z zakresu przekazywania plików JPK z wykorzystaniem programów: Klient 2.0 i e-mikrofirma.

Elektroniczne zwolnienia lekarskie

19 lutego 2018
Do końca czerwca 2018 r. mają zniknąć papierowe zwolnienia lekarskie. Oznacza to, że od tego momentu lekarz będzie mógł wystawić pacjentowi zwolnienie lekarskie tylko w formie elektronicznej.

Nowe możliwości pozyskania środków

16 lutego 2018
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 1 marca 2018 r., dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania projektów w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

Nowa szefowa PUP Lubań

15 lutego 2018
Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu ma nową szefową. Po odejściu dyrektor Krystyny Muchy na emeryturę ogłoszono konkurs na nowego dyrektora. Konkurs wygrała doświadczona osoba z Bolesławca.

Ośrodki wsparcia w naszym powiecie

13 lutego 2018
Do nieprzewidzianych sytuacji należy się przygotować. Niebawem swoją działalność rozpoczną powiatowe ośrodki pomagające przez całą dobę ludziom po traumatycznych przejściach. Będzie to wspólne działanie pięciu powiatów.

Remont Wrocławskiej

8 lutego 2018
Remont ulicy Wrocławskiej w Lubaniu, zapowiadany był już w ubiegłym roku. Wykonawcy nie udało się jednak wyłonić. W tym roku, ze względu na sprzyjające warunki pogodowe inwestycja ta ruszyła.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    34