Prawo jazdy i dowód rejestracyjny za darmo

24 kwietnia 2017
Mieszkańcy ulicy Świerczewskiego w Leśnej, która na mocy tzw. ustawy dekomunizacyjnej, zmieniła nazwę na ulicę Elizy Orzeszkowej, mogą bezpłatnie wymienić powyższe dokumenty – informuje Walery Czarnecki, Starosta Lubański.

Gala Boksu dla Jasia

21 kwietnia 2017
Klub sportowy Bojan Boks po raz kolejny zaprasza na wielkie sportowe wydarzenie - III Turniej Bokserski o Puchar Starosty Lubańskiego. Turniej będzie również okazja do finansowego wsparcia małego Jasia Barana, który urodził się z wadą serca.

Tak się zmienią drogi w powiecie

14 kwietnia 2017
Powiat kontynuuje duże inwestycje drogowe. Znamy plan powiatowych inwestycji na ten oraz przyszły rok. Tylko w Lubaniu zmodernizowanych zostanie 5 kilometrów dróg. Przebudowane zostaną m.in. ulice Różana, Leśna w kierunku Kościuszki.

Święta tuż tuż...

13 kwietnia 2017
Aby pokój i radość zagościły w naszych sercach. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Aby nadchodzące święta były dla Państwa czasem spokoju, refleksji, a także okazją do spotkania się z bliskimi. Wesołego Alleluja !!!

Pokój życzliwości w lubańskim szpitalu

11 kwietnia 2017
Kolorowa świetlica dla dzieci powstała w Łużyckim Centrum Medycznym w Lubaniu. Wszystko to z myślą o najmłodszych pacjentach oddziału pediatrycznego lubańskiego szpitala. To pomieszczenie, w którym mali pacjenci mogą spędzać czas na nauce i zabawie.

Święto pracowników służby zdrowia

7 kwietnia 2017
7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Święto obchodzone jest na cześć powstania Światowej Organizacji Zdrowia. Wszystkim Pracownikom Służby Zdrowia składamy najserdeczniejsze życzenia.

Działania społeczne w powiecie

4 kwietnia 2017
Podczas ostatniej sesji rady powiatu lubańskiego, Katarzyna Wójcik, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przedstawiła radnym sprawozdanie z działalności w roku 2016 podległej jednostki.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    20