Ostrzeżenie przed oblodzeniem na drogach i chodnikach

12 grudnia 2016
Powiatowe Centrum Zarządzenia publikuje ostrzeżenie przed oblodzeniem, jakie w województwie dolnośląskim może wystąpić w nocy z poniedziałku na wtorek. Ostrzeżenie wydało Biuro Prognoz Meteorologicznych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Sprzedawca Roku 2016

6 grudnia 2016
Zakończyła się kolejna edycja plebiscytu ,,Sprzedawca Roku 2016”, któremu patronuje Starosta Lubański oraz Powiatowy Rzecznik Konsumentów. Tegoroczny cieszył się dużą popularnością. Poznaliśmy najlepszych przedstawicieli lokalnego handlu.

Andrzejkowy Festiwal Talentów za nami

5 grudnia 2016
Nowe miejsce, ciekawe pomysły, wspaniali wykonawcy i jak zawsze niezwykła widownia. Tak w wielkim skrócie można podsumować tegoroczną edycję Andrzejkowego Festiwalu Talentów. Patronat nad wydarzeniem sprawował Walery Czarnecki.

Dzień Pracownika Socjalnego w powiecie

28 listopada 2016
Coroczne spotkania z pracownikami służb społecznych z terenu powiatu stały się już tradycją. To właśnie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego doceniono osoby, które na co dzień realizują zadania na rzecz osób potrzebujących wsparcia.

W lubańskim starostwie zapłacisz kartą

22 listopada 2016
W dwóch wydziałach Starostwa Powiatowego w Lubaniu - komunikacji i geodezji - zainstalowano terminale płatnicze. Dzięki temu rozwiązaniu na miejscu można zapłacić kartą za rejestrację pojazdów, wydanie prawa jazdy czy korzystanie z zasobu geodezyjnego.

Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada 2016
Dzień Pracownika Socjalnego, który przypada na 21 listopada, na stałe wpisał się do kalendarza ważnych wydarzeń w Polsce. Z tej okazji, wszystkim pracownikom socjalnym życzymy wytrwałości, zdrowia i satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym.

SMS i mail podpowie, czy prawo jazdy już gotowe

21 listopada 2016
Czekasz na prawo jazdy lub dowód rejestracyjny? Teraz sms oraz mail podpowie, czy dokument jest gotowy do odbioru. Jeszcze w tym roku dla klientów Wydziału Komunikacji i Drogownictwa Lubańskiego Starostwa zostanie uruchomiona nowa elektroniczna usługa.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    15