Najładniejsza Zagroda i Gospodarstwo Rolne Powiatu

18 września 2018
Znamy laureatów kolejnej edycji konkursu na najładniejszą zagrodę oraz gospodarstwo rolne Powiatu Lubańskiego. Wręczenie nagród odbyło się podczas Sesji Rady Powiatu Lubańskiego. Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje.

LEŚNA BRAĆ KSIĘSTWA CZOCHA

30 sierpnia 2018
Już dziś warto zarezerwować sobie czas 9 września br. na odwiedzenie Zamku Czocha – tam, po raz siódmy, odbędzie się impreza Powiatu Lubańskiego „Leśna Brać Księstwa Czocha”. Oprócz wielu atrakcji na scenie nie zabraknie gwiazd. Zapraszamy.

Bezpłatne porady

28 sierpnia 2018
Pracowałeś w Niemczech albo w Czechach? Chcesz zapytać o emeryturę albo inne świadczenia? Może prowadzisz lub planujesz prowadzić działalność gospodarczą w Niemczech lub w Czechach? Gdzie powinieneś opłacać składki? W Polsce czy za granicą? Sprawdź.

Uczniowie KZL-u realizują płatne staże zawodowe

27 sierpnia 2018
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej od stycznia 2018 realizuje kolejny projekt z obszaru kształcenia zawodowego „Praktyczni Powiatowi Profesjonaliści”.