Instrukcja obsługi Platformy Elektronicznych Usług Geodezyjnych – PEUG

13-12-2018

W związku z zakończeniem wdrażania projektu pn. „Platforma Elektronicznych Usług Geodezyjnych – PEUG”, w ramach którego zastosowano rozwiązania zapewniające mieszkańcom, przedsiębiorcom oraz innym zainteresowanym osobom szybszy dostęp do map, wypisów i wyrysów oraz innych dokumentów geodezyjnych przez Internet, prezentujemy instrukcję obsługi PEUG.

Dokument można otworzyć po kliknięciu w załącznik (TUTAJ).

PEUG polega na modernizacji i rozbudowie systemów teleinformatycznych do świadczenia e-usług wraz ze założeniem baz danych obiektów topograficznych (BDOT 500) i geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) oraz pozyskaniem danych, w celu usprawnienia procesów inwestycyjnych, a także podniesienia efektywności działań służących opracowywaniu skutecznych strategii rozwoju powiatów Województwa Dolnośląskiego.

Projekt realizowany jest przez Związek Powiatów Województwa Dolnośląskiego. W programie biorą udział dwadzieścia trzy powiaty z Dolnego Śląska - w tym powiat lubański.