Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Oferta edukacyjna

Oferta edukacyjna szkół Powiatu Lubańskiego

Kończysz właśnie szkołę gimnazjalną i rozważasz wybór dobrej szkoły średniej? Sprawdź możliwości kontynuowania nauki w szkołach ponadgimnazjalnych, których organem prowadzącym jest Powiat Lubański, bo naprawdę warto.

O wysokiej jakości kształcenia w szkołach Powiatu Lubańskiego świadczą wyniki egzaminów zewnętrznych np. wyniki matur w powiecie są na poziomie wyższym, niż średnia wojewódzka. Blisko 90 procent maturzystów w szkołach prowadzonych przez powiat,  poradziło sobie z egzaminem dojrzałości. Podobnie wyższe, niż krajowe i wojewódzkie są wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Pamiętaj, to jaką teraz wybierzesz szkołę w ogromnym stopniu zaważy na Twoim dalszym życiu i karierze zawodowej. Nie zwlekaj! Zainwestuj w siebie i dołącz do szczęśliwego grona uczniów naszych szkół ponadgimnazjalnych!

Chcesz być od nowego roku szkolnego uczniem jednej z naszych szkół? Zapoznałeś się już z naszą ofertą edukacyjną? Wejdź na stronę szkoły, którą jesteś zainteresowany,  zapoznaj się z jej ofertą edukacyjną i wybierz tą, która Cię interesuje.

Kliknij na link poniżej i poznaj nasze szkoły już dziś.

Na pewno nie będziesz żałować.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubaniu

Ogłoszenia

Wszystkie ogłoszenia

Niezbędnik