Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Edukacja

Kolejne Stypendystki Prezesa Rady Ministrów

12-12-2017

Dwie niezwykłe uczennice: Aleksandra Oberda z kl. III Liceum Ogólnokształcącego i Klaudia Strychacz  z kl. IV Technikum Gastronomicznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu zostały stypendystkami Prezesa Rady  Ministrów. Uroczystość wręczenia nagród przez panią Annę Zalewską,  Minister Edukacji Narodowej i Roman Kowalczyka, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty,  odbyła się 01 grudnia 2017 r. w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju.

Zarówno Aleksandra Oberda, jak i Klaudia Strychacz nie tylko osiągają znakomite wyniki w nauce,  ale także za sprawą swojej osobowości budują bardzo pozytywny i optymistyczny wizerunek młodych ludzi. ,,Najlepsze z najlepszych” to najtrafniejsze określenie tych zdolnych i przesympatycznych uczennic.

Pani Lidia Błażków, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej , w imieniu grona pedagogicznego i całej społeczności uczniowskiej serdecznie pogratulowała Oli I Klaudii,  ich rodzicom i nauczycielom tak wspaniałego wyróżnienia oraz życzyła kolejnych sukcesów naukowych i osobistych .

Ogłoszenia

Wszystkie ogłoszenia

Niezbędnik